پالیزبوک

دانلود کتاب نماد گمشده

نماد گمشده

دانلود کتاب نماد گمشده اثر دن براون.

نماد گمشده که پیش از این با عنوان کلید سلیمان شناخته می‌شد، رمانی است اثر نویسنده آمریکایی دن براون . این کتاب قسمت سوم از مجموعه سه ‌گانه‌ای می‌باشد که در پی فرشتگان و شیاطین و رمز داوینچی توسط این نویسنده نگاشته شده است. این کتاب سریع‌ ترین فروش را میان کتب بزرگسالان در تاریخ داشت. شخصیت محوری داستان نماد گمشده رابرت لنگدان نمادشناس دانشگاه هاروارد است که پیش از این در کتابهای فرشتگان و شیاطین و رمز داوینچی نیز حضور داشته است.

قسمت آغازین کتاب نماد گمشده

در سال ۱۹۹۱ سندی در گاو صندوق رئیس سازمان CIA قرار گرفت. این سند تا بـه امروز هنوز آنجاست. متن رمزی آن در بر دارنده ارجاعاتی به یـک مـدخل باسـتانی و مکانی ناشناخته در زیر زمین است. در این سند همچنین جملـه ای بـه ایـن مـضمون وجود دارد “جایی در آن بیرون مدفون شده است”

راز در چگونه مردن است.
از همان موقع آغاز زمان، راز زندگی همیشه در چگونه مردن بوده است.
تازه وارد سی و چهار ساله به جمجمه انسانی کـه در کـف دسـتانش بـود خیـره شـد. جمجمه، مانند کاسه ای گود و پر از شرابی به رنگ خون بود. به خودش گفت: بخورش. نباید از چیزی بترسی.
طبق آداب و رسوم، او با لباس تشریفاتی یک مرتد قرون وسطائی که به سوی چوبـه دار برده میشود این سفر را آغاز کرده بود. جلوی پیراهن گـشادش بـاز مانـده بـود و سینه رنگ پریده اش را نمایان میساخت، و پاچه چپ شلوارش تا زانو، و آستین دست راستش تا آرنج بالا رفته بود …

مشخصات کتاب

نام کتاب: نماد گمشده

نویسنده: دن براون

مترجم: محمد عباس آبادی

فرمت فایل: PDF

حجم فایل: ۳٫۴ مگابایت

تعداد صفحات: ۷۰۰ صفحه


دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های غیر مرتبط و اسپم تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های حاوی الفاظ رکیک، بی احترامی به ادیان و قومیت ها تایید نخواهند شد.

*
*